16.8 C
Скопје
12:26 - 20 април, 2024

Ознака : Николина Ковачевиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Српска инфлуенсерка го промени полот и покажа како изгледа: Во тесен комбинезон со деколте

Еспресо
Српската инфлуенсерка Николина Ковачевиќ неодамна се подложи на операција за промена на полот, пишува српски „Телеграф“. Имено, Николина ја снимила целата операција и ја објавила...