11.8 C
Скопје
21:49 - 26 февруари, 2024

(Фото) Српска инфлуенсерка го промени полот и покажа како изгледа: Во тесен комбинезон со деколте

Српската инфлуенсерка Николина Ковачевиќ неодамна се подложи на операција за промена на полот, пишува српски „Телеграф“.

Имено, Николина ја снимила целата операција и ја објавила на Јутјуб, а сега позирала на социјалните мрежи.

Николина се фотографирала во огледало во тесен комбинезон и покажала како изгледа сега.

„Слаба легенда“, напишала таа.

Инаку, како што признала, на операцијата чекала дури 9 години, што е исполнување на нејзиниот сон.

– Операција на полот сакав откако се прифатив самата себе. Тогаш имав можеби околу 10 години. Кога почнав да ја чекам таа операција, имав 16 години. Ја сакам, затоа што мислам дека не можам да живеам вака. Сите сме различни. Природата не е црно-бела, но сè околу нас е шарено. Ние сме различни и тоа е убавината на овој свет. Мене лично ми е потребна таа операција и ја сакам за себе – вели Николина и додава:

– Сакам да не морам да носам корсет, да можам нормално да носам бикини, да можам да се пресоблечам пред моите другарки и да не можам да се кријам и да се срамам. Дури и да можам да се опуштам со партнерот, бидејќи сето тоа ми создаваше блокада – забележува Ковачевиќ.

 

Слични објави

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо

(Фото) Лепа Брена наздравува со шампањ во Монте Карло: Пејачката се пофали со погледот од луксузното Монако

Еспресо

Натпреварувачката која излезе од „Ѕвездите на Гранд“ во солзи даде јавно ветување: Ако Саша ме врати на натпреварот, ќе дојдам гола

Еспресо

Јована Јоксимовиќ за односот со ќерката на Жељко: „Јас не можам да ѝ бидам ни мајка, ни другарка“

Еспресо
Се вчитува....