33.8 C
Скопје
19:19 - 22 јули, 2024

Ознака : „New York Times“

СветСлајдерСцена

(ФОТО) НОВИОТ ИЗВРШЕН ДИРЕКТОР на „New York Times“ предмет на исмејување: Социјалните мрежи горат!

Еспресо
Џо Кан, новиот извршен уредник на „New York Times“ стана предмет на исмејување на социјалните мрежи поради поза на фотографија. Имено, „NY Mag“ објавиле големо...