03:20 - 23 јуни, 2024

Ознака : Џо Кан

СветСлајдерСцена

(ФОТО) НОВИОТ ИЗВРШЕН ДИРЕКТОР на „New York Times“ предмет на исмејување: Социјалните мрежи горат!

Еспресо
Џо Кан, новиот извршен уредник на „New York Times“ стана предмет на исмејување на социјалните мрежи поради поза на фотографија. Имено, „NY Mag“ објавиле големо...