3.8 C
Скопје
04:01 - 21 април, 2024

Ознака : мусандра

Ви ПрепорачувамеИнтервјуНаши ФациСлајдерСцена

„На 11 март Рибља Чорба во Скопје, ги враќаме и ретро забавите“: Разговор со Мартин Анѓеловски, сопственик на „Мусандра“

М.П
На 11 март во ноќниот клуб „Мусандра“ ќе гостуваат легендарните „Рибља Чорба“ и со нив се отвора „сезоната“ на големо враќање на ретро забавите. Разговараме...