19.8 C
Скопје
21:52 - 14 јуни, 2024

Ознака : Монтекристо

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

НЕОБЈАСНЕТИ МИСТЕРИИ: Прекрасни острови кои кријат мрачни тајни

И. Т.
Вдовицата што излегува од езерото, необјаснивата смрт на сите сопственици или проклетството на оние кои однеле нешто од островот се само дел од легендите поврзани...