33.8 C
Скопје
14:13 - 24 јуни, 2024

Ознака : Monsters

Ви Препорачуваме

Тамара Тодевска е прогласена за најдобар интернационален артист на фестивал во Албанија (ВИДЕО)

Слободен печат
Тамара Тодевска вчера беше прогласена за најдобар интернационален артист на фестивалот „KengaMagjike“ кој се одржува во Тирана. „KengaMagjike“ (Волшебна песна) е еден од најпрестижните фестивали...