Ознака : мирка федерер

Сцена

СИТЕ ПОГЛЕДИ КОН МИРКА: Еве колку чини фустанот кој го носеше сопругата на Роже

Igor
Мирка Федерер навиваше за својот сопруг во финалето на Вимблдон, а огромно внимание привлече со својот моден избор. Мирка е мајка на четири деца, кои...