Ознака : министерка за финансии

Ви Препорачуваме Лајфстајл

„СЛОБОДЕН ПЕЧАТ“ ОТКРИВА: Кое е момчето на новата министерка и со што се занимава (ФОТО)

Igor
Со изборот на новата министерка за финансии, Нина Ангеловска, се крена прашина во јавноста. Мислењето на луѓето е секогаш поделено, дел ја поздравија, дел ја...