Ознака : минимализмот

Секојдневие

Љубителите на минимализмот ќе ги обожаваат: 5 совршени есенски трендови! (ФОТО)

Igor
Едноставните кроеви на гардеробата и оваа есен се при врвот на модната листа… Според Вог, оваа сезона е резервирана за едноставните модни парчиња без многу...