Ознака : мина јоксимовиќ

Лајфстајл Сцена

Го наследила талентот од татко ѝ: МИНА ЈОКСИМОВИЌ го покажа талентот, ќе се наежите кога ќе ја слушнете (ВИДЕО)

Igor
Мина Јоксимовиќ го покажа својот талент, кој најверојатно го наследила од татко ѝ. Нејзиниот чичко Саша на својот инстаграм-профил објави снимка од Мина која пее...