24.8 C
Скопје
15:37 - 28 мај, 2024

Ознака : милош биковиќ

БалканВи ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Се огласи и Дмитриј Песков за случајот со Милош Биковиќ: „Ќе има многу други понуди“

Еспресо
Портпаролот на Кремљ, Дмитриј Песков е убеден дека српскиот актер Милош Биковиќ, по одлуката на американскиот ТВ канал HBO да го раскине договорот со него...
БалканСцена

Познато е кој ќе го замени Милош Биковиќ во „Белиот лотос“

Еспресо
Милош Биковиќ ја загуби улогата во популарната американска серија „Белиот лотос“ откако Министерството за надворешни работи на Украина покрена кампања против српскиот актер, обвинувајќи го...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Бугарски актер ќе го замени Милош Биковиќ во „Белиот лотос“: Физички си личат

Еспресо
Откриено е кој ќе го замени српскиот актер Милош Биковиќ во хот серијата Белиот лотос, откако глумецот ја загуби улогата поради новодни проруски ставови.  ...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Мики Манојловиќ за случајот со Милош Биковиќ: „Површен начин, не е првпат“

Еспресо
Еден од легендарни актери Предраг Мики Манојловиќ проговори за ситуацијата во која се најде актерот Милош Биковиќ.   View this post on Instagram   A...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

ХБО ќе му го исплати цел хонорар на Милош Биковиќ: Еве кому ќе ги даде парите

Еспресо
Иако нема да има соработка меѓу продуцентската куќа HBO и актерот Милош Биковиќ во третата сезона на серијата „Белиот лотос“, тој ќе биде целосно исплатен...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ново огласување на сопругата на Милош Биковиќ: Еве што прави неговата избраничка по неговиот отказ

Еспресо
Актерот Милош Биковиќ ја загуби улогата во серијата „Белиот лотос“ откако Министерството за надворешни работи на Украина го обвини дека поддржува геноцид. Ова предизвика остри...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Изгор скапо: Која сума HBO ќе му ја исплати на Милош Биковиќ за отштета

Еспресо
Продуцентите на серијата „Белиот лотос“, во чија трета сезона требаше да игра Милош Биковиќ, но договорот беше раскинат, ќе мора да му платат отштета на...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Ева Рас гневна на Милош Биковиќ: „Не можам веќе да го гледам во очи“

Еспресо
Ева Рас е позната како актерка која не се воздржува кога го кажува своето мислење. Таа неодамна во една емисија отворено проговори за своите колеги....
БалканВи ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) „Испратете го на руски фронт“: Украинците ја слават победата над Милош Биковиќ

Еспресо
Актерот Милош Биковиќ денеска објави дека нема да глуми во третата сезона на хит серијата на HBO „White Lotus“, по бесот што го предизвикаа украинските...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Откако го обвинија дека поддржува геноцид: Милош Биковиќ нема да глуми во серијата „Белиот лотос“

Еспресо
Српскиот актер Милош Биковиќ нема да глуми во третата сезона на „Белиот лотос“ („The White Lotus“), а оваа одлука ја донесоа продуцентите на серијата. „Решивме...