Ознака : миленковиќ

Балкан Ви Препорачуваме Лајфстајл Сцена

Скандал пред изборот за песна за Евровизија во Србија: Европа на нозе поради српската пејачка, не престануваат да ја напаѓаат

Еспресо
Пејачката Ана Миленковиќ се натпреварува на овогодинешната Беовизија со песната „Тајна“, меѓутоа токму околу оваа песна изби вистински скандал, кога евровизиските фанови во голем број...