Ознака : Мерјем Узрели

Свет Слајдер Сцена

ФОТО | Бремена убавица: Погледнете како изгледа Хурем Султан во 8-от месец!

Васко Спасоски
Прекрасната 37-годишна турска актерка Мерјем Узрели која стана позната по нејзината улога во хит-серијата „Величествениот“, каде ја толкуваше улогата на Хурем Султан, сега на нејзините...