Ознака : ментол

Здравје

Заборавете на мастиките и ментол бонбоните: Овој напиток моментално ви го освежува здивот

Igor
Доколку и покрај редовното миење на забите, непријатниот здив и понатака ве измачува, пробајте го овој феноменален домашен препарат.   Понекогаш ниту одличната орална хигиена...