Ознака : масер

Лајфстајл Сцена

Почина наводната жртва на Кевин Спејси, ништо од судењето!

Igor
Американскиот актер Кевин Спејси (60), сепак го избегна судењето кое можеше да докаже дека е сексуален престапник. Наводната жртва која прва истапи во јавноста и...