Ознака : мартини

Секојдневие

За оние со подлабок џеб: МАРТИНИ БИКИНИ ќе бидат хит следното лето (ФОТО)

Igor
Летото е при крај, но трендот на провокативни бикини сè уште е во полн ек. Бразилската дизајнерка Адријана Дегреас креирала бикини под назив Мартини, кои...