4.8 C
Скопје
03:29 - 4 март, 2024

Ознака : марсел јакобс

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ЕПТЕН ЗГОДНИОТ АТЛЕТИЧАР Марсел Jaкобс им закажа средба на фановите дури во 2022 година

jasmina.kantardzieva
Ги разбирате Агличаните? Се „напнаа“ на италијанскиот спринтер Марсел Јакобс, а заборавија да ги исконтролираат нивните атлетичари – Британецот Си Џеј Уџа, со сребрен медал...