12.8 C
Скопје
00:58 - 24 мај, 2024

Ознака : маки

АстроСлајдерХороскоп

Љубовни маки: За три хороскопски знаци се можни горчливи разделби следната недела

Еспресо
Астролозите направија прогноза за следната недела за периодот од 8 до 14 мај. За жал, некои знаци на Зодијакот ќе се соочат со горчливи љубовни...
АстроСлајдерХороскоп

Љубовни маки и разделби: ќе им се скрши срцето во новата недела

Еспресо
Астролозите именуваа два хороскопски знаци на кои новата недела (од 13 до 16 март) ќе им донесе многу неволји на љубовен план. Може да ги...