24.8 C
Скопје
12:53 - 25 мај, 2024

Ознака : лузна

СветСлајдерСцена

ФОТО: „Закрепнување… Прекрасна лузна“ – Мадона објави фотографија од лузната по операцијата

Еспресо
Легендарната Мадона, повторно предизвика лавина реакции на социјалните мрежи – овој пат со фотографија од својата лузна… Познатата „кралица на попот“ веќе некое време се...