16.8 C
Скопје
21:33 - 23 мај, 2024

Ознака : луксузен воз

Дестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдерСтил

(ФОТО) НОВИОТ ВОЗ – ОРИЕНТ ЕКСПРЕС: Ќе ве однесе на луксузно патување

Еспресо
Ретко кој не го чул името на првиот луксузен воз „Ориент Експрес“, благодарение на криминалистичкиот роман на Агата Кристи. Овој пат ослободен од убиствен контекст...