16.8 C
Скопје
07:55 - 22 мај, 2024

Ознака : ловато

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСцена

Деми Ловато за предозирањето: Живеев во лага дека сум среќна (ВИДЕО)

Еспресо
Американската пејачка Деми Ловато, гостувајќи во подкастот на Ешли Грејем „Pretty big deal“, рече дека пореметувањето во исхраната е една од причините која влијаела на...