25.8 C
Скопје
13:30 - 25 мај, 2024

Ознака : лос анцелес

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Оскари 2022: Бредли Купер со мајка му на црвениот тепих – да живее МАМА!

Еспресо
Актерот повторно ја донесе својата мајка Глорија Кампано на црвениот тепих. Двајцата се многу блиски, живееја заедно за време на илозацијата во екот на коронакризата...