Ознака : Лиса Рина

Лајфстајл Сцена

Џеј Ло доби конкуренција! Нејзина колешка го облече познатиот зелен фустан! (ФОТО)

Igor
Многумина од нас се сеќаваат на тој февруари 2000 година кога актерката и пејачка Џенифер Лопез блесна на доделувањето на „Греми“ наградите во сега веќе...