24.8 C
Скопје
14:43 - 30 мај, 2024

Ознака : лијам галагер

ЛајфстајлСцена

Прозборе за ДРАМАТИЧНИОТ ОДНОС со братот: Ја сакав мајка ми додека ДА ГО РОДИ НЕГО

Igor
Ноел Галагер и неговиот брат Лијам се членови на култниот бенд Oasis и сите досега мислеа дека имаат одличен братски однос. Но, постариот брат, во...