16.8 C
Скопје
07:53 - 22 мај, 2024

Ознака : лего

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Зеленски – најбарани „лего“ фигури: РАСПРОДАДЕНИ! Собрани се 145.388 долари за жртвите во Украина

Еспресо
Во екот на руската инвазија на Украина, американската компанија за играчки Citizen Brick смисли начин да собере пари за жртвите од војната и на тој...