14.8 C
Скопје
06:38 - 22 мај, 2024

Ознака : леден

Дестинации и Дегустации

Превкусен леден чоколаден десерт (РЕЦЕПТ)

Igor
Леден десерт во кој ќе уживаат сите членови на семејството Потребни состојки: 4 жолчки 40 г шеќер во прав 150 г чоколадо со топен лешник...