17.8 C
Скопје
23:25 - 19 мај, 2024

Ознака : леброн џејмс

СветСлајдерСцена

(ФОТО) СЛАВНИТЕ ЛИЧНОСТИ СЕ НАДМИНАА СЕБЕСИ: Еве како се маскираа за „Ноќта на вештерките“

И. Т.
Како и секоја претходна година, светската јавност со нетрпение очекува какви костими смислиле ѕвездите за „Ноќта на вештерките“. А, „Ноќта на вештерките“ несомнено е еден...