20.8 C
Скопје
07:08 - 13 јуни, 2024

Ознака : киселкаст

Дестинации и Дегустации

Малку поинакви печени компирчиња – Почувствувајте го нивниот киселкаст вкус

Igor
Овие печени компирчиња имаат интензивен, но специфично интересен вкус кој на многумина ќе им се допадне. Пробајте ги задолжително, нема да зажалите. Потребни состојки: –...