Ознака : кејти едвардс

Свет Слајдер Сцена

Поранешната девојка на славниот актер – Бремена ме испраќаше да му купам хероин

Еспресо
Поранешната девојка на актерот Метју Пери тврди дека тој ја испраќал по хероин додека таа била во петтиот месец од бременоста. Во интервјуто за странските...