03:18 - 23 јуни, 2024

Ознака : катманду

Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ЕСПРЕСО ФОТКИ НА ДЕНОТ: Во Скопје како во Катманду

Ј.К.Д
Во Градскиот парк денес, на убавото време, си се собраа убави луѓе да си вежбаат јога. Ом мани падме хум….А не си во Катманду, ни...