03:12 - 23 јуни, 2024

Ознака : карнери

Секојдневие

Првата дама на САД не штеди – Меланија Трамп заблеска во прескап фустан! (ФОТО)

Igor
Првата дама на Америка Меланија Трамп воодушеви со својот префинет стил на државничката вечера која синоќа се случи во Белата куќа. Претседателот на САД Доналд...