24.8 C
Скопје
08:40 - 13 јуни, 2024

Ознака : Кардиохирургот

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) „Мажи на годината“ за 2021 ги собра сите успешни мажи на едно место

А.Г.
Кардиохирургот Сашко Јовев е прогласен за „Маж на годината” за 2021 година. Кардиохирургот на Универзитетската клиника за Државна Кардиохирургија при Клиничкиот Комлекс „Мајка Тереза”, др....