Ознака : Каја Остоиќ

Лајфстајл Сцена

Познатиот диџеј Џуниор Џек и побарал на Маца Дискреција „фини“ фотографии, а таа го објави разговорот (ФОТО)

Igor
Светски познатиот диџеј Џуниор Џек по разводот со српската пејачка Каја Остоиќ се дрзнал да и пише на една од најпознатите старлети во регионов, Маца...