11.8 C
Скопје
01:03 - 15 април, 2024

Ознака : јуниорски евросонг

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) ЅВЕЗДИЧКИТЕ ОД „ДАЈТЕ МУЗИКА“ ГИ ОСВОЈУВААТ СИМПАТИИТЕ ВО ПАРИЗ: Навиваме за„Green forces“

И. Т.
Ѕвездичките од „Дајте музика“ на 19 декември гордо ќе ја претставуваат Македонија на 19. Јуниорски Евросонг во Париз. Децата од популарната телевизиска емисија „Дајте музика“...