21.8 C
Скопје
20:35 - 15 април, 2024

Ознака : јецо

ЛајфстајлСцена

Карлеуша ги покажа затегнатите стомачни, но и НЕШТО ПОВЕЌЕ! Јецо каде ти се гаќичките? (ВИДЕО)

Igor
Јелена Карлеуша вредно работи на своето тело, со што неодамна се пофали во една своја објава на Инстаграм. Дека ја дотерала својата фигура до совршенство,...