Ознака : ја

Лајфстајл Сцена

ХАРИ ЈА ОТВОРИ ДУШАТА: Ја изгубив мојата мајка и сега гледам дека Меган станува жртва на моќни сили

Igor
Меган Маркл, сопругата на британскиот принц Хари го тужеше весникот „Mail on Sunday” кој објави приватно писмо – според нејзините адвокати тоа е противзаконско. Адвокатската...