16.8 C
Скопје
05:34 - 13 јуни, 2024

Ознака : хумано

UncategorizedВи ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдер

ЃОРЃИ ВАРЕЛОВСКИ, МАКЕДОНСКИОТ ДЕДО МРАЗ: Сакам само децата да бидат среќни  

Ј.К.Д
Да беше Финска на наше место, ќе му се поклонеше, и од него ќе направеше бизнис, колку и тој да се противи на тоа. Има...