02:51 - 23 јуни, 2024

Ознака : Христина Пан

Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдер

ОТВОРЕНО со блогерката Христина Пан која очекува близнаци: Досега мислевме дека ни е голем станот и се бркавме низ него, а сега одеднаш ни стана мал

Наташа Мустафа
Со Христина Пан, позната македонска модна и „бјути“ блогерка разговараме за нејзината најважна улога. Христина и нејзиниот сопруг Петар очекуваат принова. Како се запознавте со...