17.8 C
Скопје
13:19 - 27 февруари, 2024

Ознака : Христијан Коцев

Ви препорачуваме на СПЖивотни ПриказниЗдрави навикиЗдравјеСлајдер

(ФОТО) ХРИСТИЈАН КОЦЕВ „СТОПИ“ 51 КИЛОГРАМ: Десетици луѓе тргнаа по неговиот пат на трансформација

Кате Божиновска
Христијан достигнал тежина од 123 килограми, а решил дека е време за трансформација откако при лекарски преглед кај кардиохирирг бил предупреден дека наскоро може да...