12.8 C
Скопје
22:46 - 27 февруари, 2024

Ознака : фотелја

БалканСлајдерСцена

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ВЛЕГУВА ВО ПОЛИТИКА? Се шушка дека оваа фотелја ја мерка

Еспресо
Балканската поп ѕвезда е уловена во друштво на српскиот политичар Горан Весиќ од партијата Српска напредна странка,  кој моментно е на функцијата заменик градоначалник на...