10.8 C
Скопје
21:12 - 28 февруари, 2024

Ознака : фестивали

ЕспресоЖенски печатСлајдер

ТЕАТАРСКИ ФЕСТИВАЛ „ЖИВИ ФЕСТ“: МНТ продолжува да ги освојува наградите во регионот

Еспресо
Од МНТ со задоволство ја објавија веста за освоените 4 награди на театарскиот фестивал „Живи фест“ во Босна и Херцеговина за претставата „Нема да биде...