7.8 C
Скопје
03:03 - 20 мај, 2022

Ознака : енергетски вампири

Лајфстајл Секојдневие Слајдер

(ФОТО) ОПКРУЖЕНИ СМЕ СО ЕНЕРГЕТСКИ ВАМПИРИ: Како против нив?

М.Р.
Која е вашата прва асоцијација на вампири? И дали некогаш сте слушнале за енергетски вампири? Ако се чувствувате уморни, исцрпени и без енергија по комуникацијата со некого,...
Лајфстајл Секојдневие Слајдер

Како да се откачите од цицачите на енергија?

М. С.
Ги познавате оние луѓе кои постојано се жалат на нешто и секогаш имаат нерешлив проблем? После поминувањето време со нив, се чувствувате како исцедена крпа....