10.8 C
Скопје
04:43 - 23 мај, 2024

Ознака : токсични луѓе

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Како да се откачите од цицачите на енергија?

М. С.
Ги познавате оние луѓе кои постојано се жалат на нешто и секогаш имаат нерешлив проблем? После поминувањето време со нив, се чувствувате како исцедена крпа....