18.8 C
Скопје
06:50 - 13 јуни, 2024

Ознака : дисфункција

Лајфстајл

Крвната група одредува кои мажи се НАЈДОБРИ ВО КРЕВЕТ: ТИЕ се далеку ПОДОБРИ од другите

Igor
Истражувањата спроведени на Универзитетот МЕТА во Анкара покажуваат дека потенцијата зависи од крвната група. Оние кои имаат поголеми шанси да се „посрамотат“ се момчињата или...