36.8 C
Скопје
18:34 - 18 јуни, 2024

Ознака : Дипло

Ви ПрепорачувамеСветСцена

„Не сакам врска“: Сиа открила на кој музичар му понудила секс без обврски! (ФОТО)

Васко Спасоски
Светски познатата пејачка Сиа долго време не се појавуваше во јавноста без големата перика која и го сокриваше лицето, а за нејзиниот приватен живот се знае...