„Не сакам врска“: Сиа открила на кој музичар му понудила секс без обврски! (ФОТО)

Светски познатата пејачка Сиа долго време не се појавуваше во јавноста без големата перика која и го сокриваше лицето, а за нејзиниот приватен живот се знае многу малку.

Неодамна за магазинот „GQ“ таа прозборе за многу интимни работи. Открила дека посвоила син, но и дека не ја интересираат сериозни врски.

Признавајќи дека повеќе и одговара секс без обврски, открила и на кој музичар му дала таква понуда. Се работи за Томас Пентз, познат под уметничкото име Дипло.

– Тој е еден најталентираните и најпривлечни луѓе на светот – рекла за Дипло, со кого соработува веќе 10 години и признала дека: „Се обидувавме да избегнеме секс, бидејќи тоа би ни го уништило работниот однос“.

 

View this post on Instagram

 

I’m a man of infinite contradictions so u can’t be mad at me

A post shared by Thomas Wesley (@diplo) on


Меѓутоа, признала дека сепак потклекнала и му понудила да имаат секс.

– Неодамна му пратив порака и му реков тој е еден од петте личности на светот кој ми е сексуално привлечен, а дека сум одлучила дека останатиот дел од животот ќе го поминам соло, бидејќи по посвојувањето, немам време за врска. Нека ми се јави ако е заинтересиран да имаме секс без обврски – изјавила Сиа.

Сепак, не открила што одговорил тој…

Слични објави

Анастасија Богдановска храбро влезе во приказната мода, проверете како и зошто

Igor

Продуцентите се „тепаат“ за војвотката – Меган Маркл ќе добие 50 милиони долари за враќање на глумата

Еспресо

Џо Кокер го објави првиот албум, „Pink Floyd“ постигнаа ненадминлив рекорд и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Мајли Сајрус им ја разбуди фантазијата на фановите (ФОТО)

Igor

Бугарската секс бомба му се заблагодари на Ѓоковиќ за видео снимката од соблекувалната (ВИДЕО)

Еспресо

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ проговори за неа во неговата автобиографија!

Еспресо

Остави Коментар

1 + петнаесет =

Слични објави

ХАКЕРИ ЈА НАПАДНАА ЕВРОВИЗИЈА: Израел не е безбеден, ќе видите

Igor

Нив им е најтешко: Три хороскопски знаци кои не ја поднесуваат изолацијата!

Васко Спасоски

Музика низ “Слика” – Нов звук во етерот (ВИДЕО)

Еспресо

Сузана Гавазова не мирува! Пејачката објави провокативно видео на Инстаграм! (ВИДЕО)

Igor

УБАВИНИТЕ НА ДИВИОТ СВЕТ: Најкоментирани фотографии на научно-историскиот музеј (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Били Ајлиш откри зошто повеќе не ги чита коментарите на социјалните мрежи

Еспресо