20.8 C
Скопје
01:20 - 18 јуни, 2024

Ознака : џони мичел

СветСлајдерСцена

ЏОНИ МИЧЕЛ ЈА ПОВЛЕКУВА МУЗИКАТА ОД СПОТИФАЈ: Причина? Неодговорни луѓе шират лаги за вакцините што чинат животи

Еспресо
Се зголемува бројот на луѓе кои ја отстрануваат својата музика од Spotify. Имено, Џони Мичел изјави дека во знак на „солидарност“ со Нил Јанг ќе...