27.8 C
Скопје
10:12 - 13 јуни, 2024

Ознака : Џереми Рулеман

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Почина Џереми Рулеман, моделот – муза на славните дизајнери: Причините за смртта непознати, беше во цутот на кариерата

Еспресо
Моделот Џереми Рулеман ненадејно почина на 27-годишна возраст. Причината за смртта на младиот американски модел засега е непозната, а меѓу првите кои ја објавија неговата...