02:52 - 23 јуни, 2024

Ознака : џејсм франко

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ВИДЕО) Докажано: Амбер сепак имала врска со Џејмс Франко додека била во брак со Џони Деп

Еспресо
Нови пресврти следат еден по друг во судскиот процес за клевета на Џони Деп против Амбер Херд (со побарување од 50 милиони долари). По серијата...